• Insagram
  • YouTube
  • LinkedIn

Paslaugos

Hibridinių renginių transliacijos

Kasmet atliekame daugiau kaip 1000 įvairaus formato tiesioginių transliacijų. Pandemijos metu itin daug dirbame su hibridiniais renginiais - kuomet dalis renginio filmuojama studijoje, o taip pat integruojami vaizdo skambučiai ir virtualios studijos elementai. Išgryninome sprendimus, kurie puikiai tinka bet kuriam virtualiam renginiui.

Plačiau

Temperatūros matavimo aparatas

Bekontaktis tikslus kūno temperatūros matavimas infraraudonųjų spindulių termometru. Kai žmogaus kūno temperatūra aukštesnė nei nustatyta leistina, įrenginys skleidžia garso / šviesos signalą. Jungiamas į elektros tinklą, nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Įrenginys gali būti su mobiliu stendu arba tvirtinamas prie sienos.

Plačiau

Virtualių renginių transliacijos

Integruojame vaizdo pokalbius iš Zoom, Ms Teams ar kitų programų ir padedame įgyvendinti virtualius seminarus, mokymus, paskaitas ar kitus renginius, paversdami juos profesionaliomis transliacijomis. Plačiau

TV laidų, projektų filmavimas su KTS

Reikalinga profesionali TV operatorių komanda, gebanti kokybiškai ir kūrybiškai filmuoti Tv laidas, televizinius projektus? Zoomtv.lt siūlo tv laidų, projektų filmavimą Vilniuje, Kaune bei kituose Lietuvos miestuose. Dėl konkrečios paslaugos užsakymo, susisiekite jau dabar!

Plačiau

Profesionalios Facebook transliacijos

Profesionalios Facebook transliacijos yra efektyvi komunikacijos priemonė, suteikianti galimybę greitai ir su nedideliais kaštais pasiekti tikslinę auditoriją, pranešti apie naujus produktus, paslaugas, įvykius, sulaukti greitos auditorijos reakcijos, nuomonės apie tam tikrus sprendimus ar produkto savybes. Mūsų Facebook transliacijų paslaugas jau išbandė puikiai žinomi prekiniai ženklai, ryšių su visuomene agentūros, viešojo sektoriaus organizacijos.

Plačiau

Nestandartiniai transliacijų sprendimai

Nestandartiniai tiesioginių transliacijų sprendimai mus lydi nuolatos. Techniniai iššūkiai ir nestandartiniai sprendimai „veža“ dalį mūsų komandos narių, kurie mielai dalyvauja tokiose transliacijose ir randa reikiamus atsakymus į iškilusius klausimus. Bevielės kameros, 360 live transliacija, sudėtingos statistikos/grafikos sistemos skirtos GPS, laiko matavimo įrenginių, kitų duomenų atvaizdavimui realiu laiku ir kiti sprendimai tik dalis jų.

Plačiau

Konferencijų ir seminarų transliacijos

Didžiuojamės, kad mūsų techniniais ir kūrybiniais sprendimais jau keletą metų iš eilės pasitiki daugelis pagrindinių konferencijų organizatorių Lietuvoje – Login, Confinn, TEDx, Baltic Investors Forum, Forum ONE ir daugelis kitų. Organizatoriams užtikriname kokybišką filmavimą, transliaciją ir jos įrašą, signalo perdavimą į ekranus, taip pat galime vienu metu transliuoti į keletą skirtingų platformų pavyzdžiui Youtube ir Facebook. Aktyviai dalyvaujame darbinėse diskusijose ir teikiame konsultacijas parenkant veiksmingus sprendimus.

Plačiau

Koncertų ir renginių transliacijos

Komandoje dirba talentingi ir kūrybiški profesionalai, nuolat sekantys įvairių filmavimo žanrų tendencijas pasaulyje, atidžiai nagrinėjantys geriausius pavyzdžius, jų atlikimo niuansus. Tai suteikia galimybę užtikrintai parinkti optimalų sprendimą, kad kiekvieno koncerto, renginio tiesioginė transliacija vyktų sklandžiai ir pasiektų kuo platesnę žiūrovų auditoriją. 

Plačiau

Sporto transliacijos

Įgyvendiname ir techniškai sudėtingus sprendimus (10 ir daugiau kamerų) televizijoms, ir vienos ar kelių kamerų transliacijas internetu. Transliacijas prodiusuojame: padedame išsiaiškinti technines sąlygas ir parenkame optimalų sprendimą, kuris užtikrina geriausią rezultatą ir atitinka Jūsų biudžetą. Dirbame su media agentūromis ir televizijomis užsienyje, padedame pritraukti finansavimą transliacijų įgyvendinimui. Filmavimuose ir transliacijose naudojame mobilias kameras, dronus, interaktyvią grafiką ir kitus inovatyvius sprendimus.

Plačiau