• Insagram
  • YouTube
  • LinkedIn

Apie mus

2013 metais startavome ir pasiūlėme kokybiškas tiesiogines transliacijas už konkurencingą kainą. Kasmet mūsų atliekamų tiesioginių transliacijų skaičius ženkliai augo, šiuo metu esame pagrindinė internetinių transliacijų įmonė Lietuvoje, vien 2020 metais atlikome daugiau kaip 1100 tiesioginių transliacijų į įvairius interneto portalus, Facebook, Youtube, televizijas Lietuvoje ir užsienyje.


Mumis pasitiki

Ir dar daugiau kaip šimtas klientų įvairiose šalyse

Paslaugos

Pradėjome patys kurti inovatyvius ir kūrybiškus sprendimus, kurie skatina žiūrovų įsitraukimą. Kartu su  Kauno technologijos universitetu, pasitelkdami automatinio vaizdo nuskaitymo (OCR), dirbtinio intelekto ir balso atpažinimo algoritmus, kuriame pažangią, lengvai valdomą, pritaikytą konkrečioms sritims programinę įrangą:

  • Automatinio švieslenčių nuskaitymo (OCR) technologija
  • Sporto statistikos/duomenų surinkimo, analizės, grafinio atvaizdavimo realiu laiku (arenų ekranuose, transliacijose, interneto portaluose ir aplikacijose) ir duomenų distribucijos sprendimai
  • Reklamos (tekstas ir grafiniai elementai) vaizdo turinyje automatinio sekimo ir vertės paskaičiavimo programinė įranga.

Įgyvendinamas projektas pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“

UAB „TV partneriai“ - viena iš savo srities lyderių Lietuvoje, teikianti filmavimo ir tiesioginių vaizdo transliacijų ir jų prodiusavimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Šio projekto įgyvendinimo metu bus kuriama lengvai valdoma, savaime apsimokanti, intelektuali duomenų surinkimo, analizės ir grafinio vaizdavimo sistema, skirta duomenų surinkimui iš įvairių šaltinių (švieslentės, ekranai, rankiniu būdu suvedami duomenys), statistikos kaupimui, analizei bei jų sparčiam grafiniam atvaizdavimui įvairiose aplikacijose: tiesioginėse vaizdo transliacijose, arenų ekranuose, TV laidose, interneto portaluose, mobiliosiose aplikacijose, kt. Sistema taip pat galės būti naudojama arenų vaizdo ekranų (LED ekranai, video kūbai, kt) pilnam valdymui, tiesioginėse transliacijose ir kitame vaizdo turinyje esančios reklamos monitoringui, tiksliam vertės apskaičiavimui.

Projektą „Savaime apsimokanti, intelektuali vaizdo atpažinimo, statistikos surinkimo, analizės ir grafinio atvaizdavimo sistema“, pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ įgyvendina UAB „TV partneriai“ kartu su Kauno technologijos universitetu. Projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 289 tūkst. Eur.